پاورپوینت جرم در منظر جرمشناسان

مطالب دیگر:
پاورپوینت ارزیابی اقتصادی پروژه ها (اقتصاد مهندسی)پکیج طراحی فونداسیون، آرماتوربندی و اجرای سقف نمایشگاه بین المللی آفتابتحقیق بررسی رابطه بین حاکمیت شرکتی و عملکرد بانک های ایرانیپاورپوینت ارزیابی سریع کارخانه (Rapid Plant Assessment)پاورپوینت ارگونومی و کار زنانپاورپوینت استراتژی تولید- یک دیدگاه تطبیقیپاورپوینت استراتژی های تولیدپاورپوینت آشنایی با الگوریتم های زمان بندیپاورپوینت آشنایی با سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001: 2000)پاورپوینت اصول کار تیمی، مديريت استرس در محیط کار و مهارت مدیرتی زمانپاورپوینت آشنایی با نرم‏ افزار WinQSBپاورپوینت آمار و احتمالات مهندسيپاورپوینت آشنايي با سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي (GIS)تحقیق بررسی مقایسه ای خصیصه سلطه گری و سلطه پذيري در زنان شاغل و غیرشاغلپاورپوینت کارتوگرافیپاورپوینت انواع نقشهپاورپوینت آشنایی با مرمت بنا و ابنیه حمام کرناسیونخلاصه کتاب رفتار سازمانی پیشرفته رابینزنقشه اتوکد گاز ساختمان 20 واحدیپاورپوینت اکوتوریسم بیابان و روش های ارزیابی آن
پاورپوینت جرم در منظر جرمشناسان,دانلود پاورپوینت جرم در منظر جرمشناسان,پاورپوینت رایگان جرم در منظر جرمشناسان,پاورپوینت آشنایی با مفهوم جرم,پاورپوینت تعریف جرم چیست,دانلود جرم در منظر جرمشناسان,جرم در منظر جرمشناسان,پروژه جرم در منظر جرمشناسان,تحقیق جرم در منظر جرمشناسان,دانلود پاورپوینت آشنایی با مفهوم جرم,دانلود پاورپوینت تعریف جرم چیست,|47100154|edj
این فایل درباره ی پاورپوینت جرم در منظر جرمشناسان می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم4107/934 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در سراسر فرهنگ واژگان حقوقی و جرم‌شناسی هیچ واژه‌ای از نظر معنی به پیچیدگی واژه جرم یا بزه وجود ندارد، چه بسیار افرادی که در برهه‌ای از زمان مجرم شناخته شده و در برهه‌ای دیگر به عنوان انسان‌های نیک‌سیرت از ایشان یاد می‌شود. ضمن اینکه برخی جرایم نیز وجود دارند که در تمام اعصار و مکان‌ها ثابتند و همیشه جرم تلقی می‌شده‌اند. با این همه درک معنای این اصطلاح در بررسی وضع قانون و نقض آن و نیز در توجیه و ارزیابی مجازات از اهمیت بسزایی برخوردار است.

واژه جرم در لغت به معنای گناه، خطا، ذنب، تعدی، بزه، عصیان و معصیت است و در اصطلاح حقوقی هر فعل یا ترک فعلی که در قانون برای آن مجازات تعیین شده جرم نامیده می‌شود. جامعه شناسان نیز معتقدند که جرم پدیده طبیعی اجتماعی است و از فرهنگ و تمدن هر اجتماع ناشی می‌شود و هر عملی که وجدان عمومی را جریحه‌دار کند، جرم محسوب می‌شود.

هر یک ازجرم‌شناسان نیز به نوبه خود برحسب روش، شغل و حرفه، موضوع مورد مطالعه، تخصص، ذوق واستعداد خود جرم را معنی و تفسیر کرده‌اند؛ بنابراین هنوز تعریفی که بتواند مورد قبول تمام جرم‌شناسان قرار بگیرد ارائه نشده است.

به هرحال از سوی جرم‌شناسان چند تعریف مشخص از جرم ارائه شده که فهرست‌وار به آنها اشاره می‌شود:

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مفید بودن جرم!

عوامل جرم (علت‌شناسی جنایی)

اشکال جرم در جرم شناسی

پایان

عنوان : جرم در منظر جرمشناسان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"