پاورپوینت اجرای حکم تبعید

مطالب دیگر:
📝عوامل موثر در بازگشت معتادان به اعتياد بعد از ترك مصرف مواد.📝چگونگي اجرایی شدن معاهدات در حقوق كنوني ايران📝بررسی و واکاوی بيماري هاي ژنتيک و تغذيه📝بررسي اثرات كلينيكي،راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك، آندروژنها در استخوان سازي و التيام شكستگيها📝تحقیق بررسي ازدیاد زنان مبتلا به ضايعات رحم و سرويكس📝دير جوش خوردن شكستگي دوسر استخواني یا جوش نخوردن آن📝تحقیق بررسي بیماری ترومای چشمی📝مقدمه ای بر آناتومی📝بررسی نقش تغذیه سالم در جامعه📝تحقیق تغییر جنسیت و پیامدهای آن📝تحقیق عوامل دخیل در ايجاد عفونت و پیامدهای آن📝بیماریهای کبد (انواع هپاتیت)📝نقش توليد علم در توسعه يافتگي جوامع، موانع و راهكارهاي توليد علمي در گروه پزشكي ايران📝تحقیق آشنایی با عفونت هاي مجاري اداري📝مقاله نظریه نقطه تثبیت📝کارآموزی جوشکاری در شرکت ساختمان سازی📝کارآموزی در شرکت نگهداري وتعميرات شبكه انتقال نيرو📝گزارش کارآموزی صنایع نساجی(گونی پروپیلن)📝آشنایی با سخت افزار كامپيوتر و رفع خرابی مختلف يك كامپيوتر📝مقاله عوامل موثر در اشتغال و بیکاری در جامعه ايران
پاورپوینت اجرای حکم تبعید,دانلود پاورپوینت اجرای حکم تبعید,پاورپوینت رایگان اجرای حکم تبعید,پاورپوینت تبعید در ایران,پاورپوینت حبس در تبعید,دانلود اجرای حکم تبعید,اجرای حکم تبعید,پروژه اجرای حکم تبعید,تحقیق اجرای حکم تبعید,دانلود پاورپوینت تبعید در ایران,دانلود پاورپوینت حبس در تبعید,|47100164|edj
این فایل درباره ی پاورپوینت اجرای حکم تبعید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات25حجم4051/657 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

حکم در لغت به معنی امر، فرمایش، داوری و قضا می‌باشد. در اصطلاح فقهی در معنای اعم حکم عبارتست از قانون شرعی و شامل حکم تکلیفی و حکم وضعی می‌گردد. در آئین دادرسی رأی دادگاه اگر راجع به ماهیت دعوا باشد و آن‌را بعضاً یا کاملاً قطع نماید، حکم نامیده می‌شود.

تبعید در لغت به معنای دور کردن، راندن (از شهر و جائی) و نفی بلد می‌باشد. تبعید در اصطلاح یعنی بیرون راندن کسی از شهر یا آبادی معین به نقطۀ دیگر از کشور است که غالباً به صورت اقامت اجباری در نقطۀ معین یا ممنوعیت از اقامت در محل معین اعمال می‌‌‌‌‌‌گردد.

تبعیدگاه؛ مرکز یا مؤسس‌های است که از طرف دولت به منظور نگهداری مجرمین به‌عادت یا افراد شرور تأسیس گردیده است.

تبعیدی به شخص محکوم به کیفر تبعید می‌گویند، وی در تبعیدگاه به سر می‌برد و دارای لباس مخصوص بوده و غذای معین از طرف مؤسسه دریافت می‌دارد و حق مکاتبه و مراوده با خارج از محل مذکور را ندارد مگر تحت نظر اولیاء مؤسسۀ تبعید. ضمناً مجبور به انجام کار‌هائی است که برای او تعیین می‌شود و به طور کلی شب‌‌ها به تن‌هائی و در سلول به سر می‌برد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اجرای احکام کیفری

ترتیب اجرای حکم تبعید

حبس در تبعید

نکات

پایان

عنوان : اجرای حکم تبعید

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"